Filtrēt pēc

Izmērs

Izmērs

Pieejamība

Pieejamība

Cena

Cena

  • 0,00 € - 40,00 €

client says

client says

Sievietēm

Szymel apavi sievietēm | Oficiālais Szymel pārstāvis Lietuvā

Zīmola Szymel oficiālais pārstāvis Lietuvā, visas Szymel sieviešu preces ir šajā kategorijā. Šeit var atrast sieviešu vilnas čības, kas izgatavotas pēc visiem Eiropas Savienības noteiktajiem standartiem. Vieglas, īpaši ērtas dabīgas vilnas čības sievietēm. Visi Szymel produkti ir ražoti Eiropā. Šo apavu zole ir izgatavota no dabiskā kaučuka, kas iegūta no * Gumijas *. Vilnas filcs tiek importēts no Itālijas piegādātājiem. Sieviešu čības szymel ir lieliski piemērotas kā dāvana! Aizsardzība pret mitrumu un alerģijām Dabīgajai vilnai piemīt daudzas brīnišķīgas īpašības, no kurām viena ir lieliska mitruma uzsūkšana, kā arī iztvaikošana. Dabīgais čību filcs uzsūks jebkādu mitrumu vai sviedrus no kājām un neizdalīs nepatīkamu smaku. Tāpat SZYMEL čību ražošanā netiek izmantotas liekās ķimikālijas. Pat čību zolītēs netiek izmantota līme, tāpēc jūsu kāju āda nesaskarsies ar ķimikālijām, kas var izraisīt alerģisku reakciju. Visi materiāli čību ārējai ražošanai tiek ievesti no Itālijas, pārējie audzēti un ražoti Polijā.

Apakškategorijas

  • Vilnas čības

    Vilnas čības "Szymel" sievietēm. Šajā preču kategorijā Jūs atradīsiet visas sieviešu "szymel" čības. Lielākā daļa šī ražotāja produkcijas ir "universālas", tāpēc čības tiek ražotas izmēros no 36 līdz 46. Visi Szymel izstrādājumi ir izgatavoti no dabīgā vilnas filca, kas tiek ievests no Itālijas un apstrādāts Polijā. Čību materiāls ir apstrāde tikai ar bioloģiskiem produktiem un tehnoloģijām, kurās netiek izmantotas nekādas ķīmiskas vielas. Čības zole ir no gumijas, kas ir no "Gumija", tāpēc čības zole ir neslīdoša un ejot neizdala nekādas papildus skaņas. Vilnas čības sievietēm "Szymel" var būt lieliska dāvana Jūsu mīļotajam.

Aktīvie filtri

Pienākot vēsākiem mēnešiem un temperatūrai krītoties arvien straujāk, sākam meklēt skapjos siltākas drēbes un mājīgākus apavus. Kokvilnas zeķes vai sintētiskās čības var šķist lieliska iespēja īslaicīgi sasildīt, līdz kājas kļūst svīdušas un slapjas. Šādos laikapstākļos nepieciešamas čības, kas sildīs, būs elpojošas, iztvaicēs mitrumu, būs mīkstas un mājīgas. Mēs runājam par dabīgām filca čībām.

Lasīt vairāk keyboard_arrow_down