client says

client says

Atgriešanas noteikumi

Kā atgriezt sūtījumus www.szymel.lv caur Omniva pasta nodaļām?

 • 1. Aizpildiet preču atgriešanas veidlapu: www.flipo.lv/veikali/szymel-lv
 • 2. Iepakojiet atgriezto preci un ievietojiet to Omniva bankomātā.
 • 3. Nauda par atgriezto preci tiek pārskaitīta 10 darba dienu laikā no preču piegādes brīža e-veikalā szymel.lv .

Atgriešana ir bezmaksas


Atgriežamā iepakojuma prasības: ne mazāks par 2x9x14 cm un ne lielāks par 38x64x39cm. Maksimālais atgriešanas svars: 30 kg.

Nauda par apaviem netiek atmaksāta, ja apavi ir kādu laiku valkāti un jums nešķita neērti izmērs, modelis vai apavi.

  • Apavi tiek mazgāti veļas mašīnā, žāvēti karstā gaisa žāvētājā, radiatorā vai citā karstā virsmā, kas var sabojāt zoles lipīgo struktūru un izraisīt zoles atdalīšanu.
  • Bērnu apavi no 18 līdz 24 izmēram ir izgatavoti no īpaši mīkstas dabīgas mīkstas gumijas, kas ir īpaši pielāgota valkāšanai bērniem atbilstoši viņu vecumam.
  • Bērniem aktīvi rāpojot, apavu priekšpuse var pietiekami ātri nolietoties, tas ir dabisks process, ko nevar uzskatīt par defektu.
  • No dabīgās vilnas izgatavotajām čībām piemīt visas vilnas īpašības. Aktīvi valkājot, dabīgā vilna ir materiāls, kas diezgan ātri nolietojas, tāpēc dabisko vilnas retināšanu atsevišķās čības vietās nevar uzskatīt par defektu. Tās ir dabiska nodiluma sekas.
  • Apavu priekšpuse nav papildus aizsargāta, to var sabojāt neuzmanīgs nodilums un mijiedarbība ar citām virsmām. Tas netiek uzskatīts par defektu.
  • Mirgojošās gaismas uz apaviem darbojas noteiktu soļu skaitu. Atkarībā no tā, cik bieži šīs kurpes tiek valkātas, spuldžu gaismas periods var atšķirties. Ražotājs nodrošina 6 mēnešu vai 100 000 tūkstošu soļu garantiju. Ja šī robeža tiek pārsniegta un spuldzes pārstāj mirgot, to nevar uzskatīt par defektu.
  • Daudziem apavu modeļiem ir papildu apdares detaļas, piemēram, mežģīnes un citi apdares elementi. Tie var būt neaizsargāti ļoti īsā nodiluma periodā. Šādus pārkāpumus nevar uzskatīt par defektiem.
  • Īpaši viegli sporta apavi ar zoli no ļoti viegliem materiāliem var pietiekami ātri nolietoties, ja tos izmanto citiem mērķiem.
  • Nepareizi izvēlēts apavu izmērs un/vai forma var deformēties un citādi ietekmēt apavus. Darbinieki veikalā var tikai ieteikt, bet galīgo lēmumu pieņem klients.
  • Nepareiza apavu izmēra un/vai formas izvēle var radīt spiedienu uz bērna pēdu, ko nevar uzskatīt par defektu. Lai pārliecinātos, ka izvēlētais apavu modelis atbilst jūsu cerībām, iesakām jauniegādātos apavus pielaikot mājās, lai nezaudētu apavu komerciālais izskats.
  • Negatīvā āra temperatūrā nevajadzētu valkāt lakādas apavus, jo laka var saplaisāt.
  • Valkājot apavus ar sildošu dabīgo vilnu, var samazināties vilnas slānis. Tas nav defekts.

Lai atgrieztu sliktas kvalitātes preci, veiciet iepriekš norādītās darbības.

  • Veikals apņemas sniegt pamatotu rakstisku atbildi patērētājam ne vēlāk kā 14 dienu laikā no patērētāja pieprasījuma saņemšanas dienas.
  • Szymel.lv nav atbildīgs par sūtījumiem, kas nosūtīti ar nepareizu adresi un/vai ir pazaudēti.
  • Nauda tiek atmaksāta tikai par preci. Par ekspedīcijas vai transportēšanas pakalpojumiem maksā pircējs (sūtītājs).
  • Nauda tiks atgriezta sākotnējā maksātāja kontā 10 darba dienu laikā (ja prece atbilst augstākminētajiem kritērijiem) no dienas, kad atgrieztā prece tiks piegādāta uz ” szymel.lv ” norādīto adresi.

Preču rūpnīcas garantija

Visām precēm sniedzam 2 gadu rūpnīcas garantiju. Ja šajā laika posmā rodas rūpnīcas defekts, mēs atmaksāsim par preci samaksāto naudu vai nomainīsim preci.

Kā atgriezt bojātu preci?

Tīmekļa vietnē pircēja kontā ir jāaizpilda atgriešanas veidlapa, izvēloties atgriešanas iemeslu “Brock”. Ja neesat pārliecināts, vai garantija attieksies uz jums, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu. e-pasts info@szymel.lt , pievienojot preces foto.

Kad netiek segta kvalitātes garantija?

– mehānisku bojājumu gadījumā (piemēram, saplīsušas siksnas, mežģīnes vai citi rotājumi; cieta materiāla pārrāvums, tekstilizstrādājumu bojājumi utt.)

dabiska nolietojuma gadījumā (zoles nobrāzums, apavu deformācija, izskata izmaiņas īpatnēja nodiluma dēļ; izbalējusi krāsa u.c.)

nepareizas kopšanas rezultātā radušos izmaiņu gadījumā (netīrumu vai citu aplikumu radītas krāsas izmaiņas, ādas vai citu dabisko materiālu struktūras izmaiņas u.c.)

 • mirgojošas LED daļas.
 • līmlentēm ir 6 mēnešu garantija.

Sūdzības / Strīdu izšķiršana un EGS platforma Lai iesniegtu sūdzību, Klientam ir jāsazinās tieši ar Pārdevēju, aizpildot veidlapu interneta vietnē www.szymel.lv vai nosūtot informāciju uz e-pastu info@szymel.lt . Ja Klientu neapmierina pārdevēja galīgā atbilde uz patērētāju strīdu ārpustiesas izšķiršanu, viņš var vērsties Valsts patērētāju tiesību aizsardzības dienestā (adrese Vilniaus g. 25, 01402 Viļņa, Lietuva, e-pasts office@vvtat.lt , tālrunis 852626751 , vietne www.vvtat.lt ) tās teritoriālajos nodaļās vai aizpildīt pieteikuma anketu EGS platformā: http://ec.europa.eu /odr/ .

Īstenojot Direktīvu Nr. 2013/11 / ES par patērētāju strīdu alternatīvo strīdu izšķiršanu un regulas Nr. 524/2013 par elektronisku patērētāju strīdu izšķiršanu Eiropas Komisija ir izveidojusi Elektroniskās patērētāju strīdu izšķiršanas platformu: http://ec.europa.eu/odr/ .

Lietuvā EGS platforma nodrošina neatkarīgu, objektīvu, caurskatāmu, efektīvu, ātru un godīgu nacionālo un pārrobežu patērētāju un e-pasta jautājumu risināšanu, kas rodas Eiropas Savienības iekšējā tirgū. strīdi starp tirgotājiem. EGS platforma ir ērti lietojama un savienojama ar visa veida ierīcēm. Platforma ir daudzvalodu. Tas nodrošina automātisku tulkošanas pakalpojumu, lai atvieglotu strīdu risināšanu starp dažādās Eiropas Savienības dalībvalstīs reģistrētām personām. Par šīs EGS platformas kontaktu centru Lietuvā ir noteikts Valsts patērētāju tiesību aizsardzības dienests, kas sniedz palīdzību visām strīda pusēm jebkurā strīda risināšanas stadijā.6